субота, 7 жовтня, 2017, 0:17 Політика
Мосійчук: Без люстрації суддів, жодні реформи правоохоронних органів не спрацюють

Саме відсутність правосуддя та повний безлад у правоохоронній системі стали причиною Революції гідності.

Таку думку висловив народний депутат України Ігор Мосійчук у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK

«Стара система не приймає нічого нового. І незважаючи на те, чи це НАБУ, чи ДБР, завжди нововведення буде негативно сприйматися радянсько-олігархічною системою. Однак, поряд з цим, у мене також є дуже багато запитань і до НАБУ. Відтак я стверджую, що справа Розенблата і Полякова стовідсотково розвалиться в суді», – наголосив Мосійчук.

Депутат пояснив, оскільки прослуховування по цій справі здійснювало НАБУ – орган, якому не дозволено це робити самостійно, то будь-який суд в країні не сприйме це як належний доказ. До того ж, у СБУ підтвердили, що не надавали НАБУ право на прослуховування.

«Найголовніша причина того, що відбувається в царині боротьби з корупцією та злочинністю, це відсутність в країні правосуддя. Відтак, недовіра до суддів є більшою, ніж недовіра до усіх правоохоронних органів разом узятих. Тому повернути правосуддя в країну можна тільки одним шляхом – змінивши на 100% персональний склад судів», – вважає Мосійчук.

Натомість, констатує депутат, зараз відбувається повна профанація із підбором суддів до Верховного суду. Оскільки туди обрано двоє суддів, які свого часу засудили чинного генерального прокурора Юрія Луценка.

«Якщо ці судді засудили Луценка справедливо, то ГПУ очолює засуджена людина. Якщо ж засудили несправедливо, то що тоді ці судді роблять у Верховному Суді України?», – обурюється депутат.

Ігор Мосійчук підсумував, що без люстрації суддів, жодні реформи правоохоронних органів не спрацюють. І саме відсутність правосуддя та повний безлад у правоохоронній системі стали причиною Революції гідності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 13:28:32