субота, 7 жовтня, 2017, 22:00 Політика
Клімкін вирушить в Тбілісі на спеціальне засідання ГУАМ

Глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін візьме участь у спеціальному засіданні Ради міністрів закордонних справ держав ГУАМ (Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова) у Тбілісі.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

«7-8 жовтня 2017 Клімкін перебуватиме в Тбілісі, де візьме участь у спеціальному засіданні ГУАМ з нагоди 20-ї річниці створення ГУАМ», – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, запланована двостороння зустріч Клімкіна з віце-прем’єр-міністром, міністром закордонних справ Грузії Михайлом Джанелідзе, під час якої будуть обговорені актуальні питання розвитку стратегічного партнерства між Україною і Грузією, розпочатого 18 липня 2017 року в ході державного візиту в Грузії президента Петра Порошенка.

Зазначається, що ГУАМ проведе своє чергове і спеціальне, розширене засідання, на яке запрошені високі представники країн-партнерів ГУАМ – США і Японії. За підсумками засідання буде прийнято спільне комюніке і протокол засідання.

Заплановані також зустрічі міністрів закордонних справ ГУАМ з прем’єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі і президентом Грузії Гіоргі Маргвелашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:38 :16