субота, 7 жовтня, 2017, 0:36 Політика
Чого хоче Шабунін та його колеги, справедливості чи дотримання закону?, – Щербина

У прямому ефірі на телеканалі ZIK журналіст Сергій Щербина зауважив, що йому, так як і Олексію Баганцю не сподобалось висловлювання Віталія Шабуніна про адвоката Олексія Шевчука. Тому що не зрозуміло, чого хоче Шабунін та його колеги по «цеху», закону чи справедливості? Адже закон і справедливість, це не синоніми. Якщо хочеться справедливості, а не закону, то їх можна назвати більшовиками.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK сказав журналіст Сергій Щербина.

Віталій Шабунін щиро подякував Сергію Щербині за його точку зору і сказав, що питання про те чого хоче він та його колеги є дуже правильним.

«Я перепрошую, якщо хтось з адвокатів, а не конкретно цей «персонаж» (О. Шевчук, – ZIK) перейнявся моїми словами. Адже в мій бік лунала не дуже гарна лексика. Я погоджуюсь, що є велика різниця між справедливістю і законністю, це 100 відсотків. Якби ми не хотіли, як організація займатися законністю, ми б не писали закони, не вели експертні дискусії, не вели кампанії адвокатування, про які ви чудово знаєте. Ми би робили лише вуличні акції, говорили про революції, шини і все інше», – розповів Шабунін.

Також він сказав про те, що більшості людей відомо, чим займається його організація. І він вважає, що без вуличних акцій не буде зрушень.

«Ви чудово знаєте, що ми за організація. Вона займаємося експертною роботою написання законів. На жаль у цій системі координат, з цією владою, ми не можемо обійтися без вуличних акцій», – прокоментував він.

На що ведуча запитала, чи вважаєте ви, що адвокат може займатися будь-якою справою і тут моралізаторство ні до чого, як і лікар?

«Адвокат, як і лікар може займатися будь-якою справою, але тоді не треба буде говорити про гідність у мій бік», – додав Шабунін.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 16:17:59