субота, 7 жовтня, 2017, 0:25 Політика
Будь-який український Генпрокурор стає мультимільярдером, – нардеп

Влада боїться колишніх грузинських високопосадовців-реформаторів, бо вони не стали мільйонерами, як українські чиновники.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юрій Дерев’янко.

«Коли боти кажуть, що НАБУ працює з Саакашвілі, чи він чимсь керує в НАБУ, то це означає, що вони бояться антикорупційного бюро. Також вони бояться Саакашвілі з однієї простої причини, на відміну від українських реальностей у Грузії було так, що екс-президент і вся його команда не стали мільярдерами після того, як залишили свої посади. Проте, в українській традиції це абсолютна норма, коли будь-який Генеральний прокурор стає мультимільйонером, якщо не мільярдером, а президенти – точно всі мільярдери», – зауважив пан Дерев’янко.

За словами гостя програми, зараз в українській політиці відбувається зіткнення різних світоглядів.

«Нещодавно я познайомився з колишнім Генеральним прокурором Грузії, який за 10 років очолював прокуратуру, був міністром юстиції та головою Служби безпеки. Ви знаєте, що сталося, коли їм всім довелося виїхати з Грузії? Цій людині вся команда допомагала фінансово, щоб вони могли переїхати жити в Угорщину. Ви являєте собі, щоб людина 10 років була високопосадовцем і всі допомагають людині утримувати сім’ю. Ось, що означає реформа по-грузинськи і наша з Пшонками, Шокіними і Луценками», – відзначив народний обранець.

За словами політика, він буде робити все, щоби НАБУ було максимально незалежне і не важливо, чи це президент, чи міністр, якщо він вчинить злочин щоб він обов’язково поніс покарання. Це є гарантія того, що наша держава буде швидко змінюватись.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 05:27 :49