Новини » Політика 7 жовтня, 2017, 3:25
Блогер Бужанський розповів про свій рецепт боротьби з корупцією

Є лише один шанс, щоб позбутися корупції в Україні, це закликати суспільство не потурати корупціонерам.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK сказав «вільний гість» Денис Бужанський.

«Є дуже повчальний анекдот про бабусю, яка найняла двох односельчан вбити свиню. Вони прийшли до неї і сказали, що її не зарізали, але «морду» набили. Тобто ми всі платимо гроші за результат, а нам «продають процес», який є безкінечним. Тому сперечатися про це немає сенсу. Адже ніхто не вірить у ефективність, окрім невеликого проценту, який отримав Шабунін», – сказав Бужанський.

Він вважає, що є лише один шанс, щоб змінити ситуацію з корупцією в країни. Це змінити відношення всередині суспільства.

«Коли ми не подамо руки корупціонеру, тоді його це зачепить. Не подавайте свої руки, бережіть їх, тоді ми їх притиснемо. Наприклад, коли у наш магазин прийде хабарник, то ми продаємо йому якусь річ, в автосалон приходить і ми даємо можливість йому придбати автомобіль, в туристичне бюро приходить та ж особа і ми продаємо їй путівку на відпочинок, навіть йдемо до неї працювати і отримувати зарплату. Тобто його вкрадені гроші, ми автоматично вважаємо вже своїми, чесними. Поки ми не перестанемо це робити, вони будуть себе почувати як риба у воді, адже їм все одно», – наголосив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 13:18 :37