п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 14:33 Регіони
Волинська прокуратура оскаржить м’який вирок торгівцю зброєю

На Волині 40-річного торгівця зброєю засудили до умовного терміну позбавленням волі. Однак, прокуратура оскаржуватиме цей вирок в апеляційному порядку.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Ковельський міськрайонний суд 40-річного ковельчанина за незаконне придбання, носіння, зберігання та неодноразовий збут вогнепальної зброї, вибухових речовин та боєприпасів (кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України) засудив до чотирьох років позбавлення волі із встановленням іспитового терміну строком 1 рік.

Під час досудового розслідування встановлено, що чоловік у вересні минулого року продав іншому громадянинові дві оборонні осколкові гранати Ф-1, які незаконно придбав та зберігав у своєму помешканні, а в лютому продавав уже короткоствольну вогнепальну нарізну зброю – самозарядний перероблений пістолет «WALTER» з набоями до нього та пристроєм для безшумної стрільби.

Після здійснення протиправної угоди його затримали правоохоронці, які під час обшуку помешкання обвинуваченого вилучили також ще ряд вогнепальної зброї, бойових припасів та вибухових речовин.

Прокуратура оскаржуватиме вирок торгівцю зброєю та боєприпасами у зв’язку з невідповідністю призначеного судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого і наполягатиме на покаранні у виді реального позбавлення волі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 11:28:37