п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 15:57 Львів
Вітер на Львівщині на шматки розніс стіну шкільного спортзалу, який будує фірма Дубневичів
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Унаслідок нічного буревію на Львівщині повністю обвалилася мурована стіна на замороженому будівництві спортзалу, що поруч із школою у селі Бартатів Городоцького району. Будівництво упродовж зими 2016-2017 року здійснювала фірма, пов’язана із братами Дубневичами.

Інформацію від мешканців 6 жовтня у коментарі IA ZIK підтвердила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Зі слів керівника департаменту, «стіна відвалилася унаслідок буревію та погодної стихії».

«Там є заморожене будівництво, унаслідок того, що поруч утворилася вирва. Поки що там відбувають дослідження ґрунту щодо можливого використання тої земельної ділянки під подальше будівництво»,- повідомила Л.Манзій.

Стіни майбутнього спортзалу зводилися упродовж минулої зими. Щодо того, чи після обвалу стіни досліджуватимуть якість проведення будівельних робіт, керівник департаменту зазначила: «Стіна не була закінчена. Коли утворилася вирва, на стіні пішла тріщина. Тому далі і не продовжувалося будівництво. Поки не буде дослідження геодезистів, поки вони не дадуть висновку про можливість продовження будівництва – ніхто нічого робити не буде. Таким було рішення комісії з надзвичайних ситуацій».

Будівництво поблизу школи у селі Бартатів Городоцького району на Львівщині, станом на березень 2017 р. Фото: ZIK
Будівництво поблизу школи у селі Бартатів Городоцького району на Львівщині, станом на березень 2017 р. Фото: ZIK

Зі слів Л.Манзій, перед початком будівельних робіт «було попереднє дослідження ґрунту». «Але у зв’язку із тим, що утворилася вирва, призупинили будівництво і сказали, що будуть досліджувати більш детально».

Керівник департаменту також повідомила, що сьогодні вранці біля Бартатівської школи знайшли рушницю, тому на місце події викликали поліцію.

Як повідомлялося, у березні 2017 року у Бартатівській школі, що у Городоцькому районі на Львівщині, призупиняли навчання та відправили дітей на вимушені канікули через надзвичайну ситуацію, що виникла після початку будівництва поруч з приміщенням школи спортзалу. Будівництво розпочалося восени 2016 року, а вже з початком 2017 року поблизу будівельного майданчика утворилося провалля. Роботи виконує фірма ТОВ «ТІР», пов’язана із нардепами Дубневичами. Кошти на будівництво виділялися, зокрема, з обласного бюджету Львівщини. Після надзвичайної ситуації – утворення вирви – будівництво заморозили.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 11:42:29