п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 22:15 Політика
Вінник про Муженка і лояльність до Президента: Генерал Замана теж щось гарантував Януковичу

Начальнику Генштабу ЗСУ Віктору Муженку не вдасться переконати ані суспільство, ані слідчих, ані будь-кого у тому, що охороняти боєприпаси мав би Президент України.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція БПП) Іван Вінник.

Депутат зауважив, що повноваження керівника Генерального штабу ЗСУ вказані у положенні «Про Генеральний штаб»; повноваження керівника Генштабу також записані у Законі «Про Збройні сили України».

«Тому у будь-якому випадку Муженку не вдасться переконати ані суспільство, ані слідчих, ані будь-кого у тому, що охороняти боєприпаси мав би Президент України», – заявив депутат.

Обранець припустив, що у зв’язку із такою великою втратою як довгострокова боєздатність України, втратою матеріальних цінностей, хтось має понести різного виду відповідальність – дисциплінарну, адміністративну, кримінальну.

Гість програми також додав, що Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони усе, що міг, зробив, а призначати і звільняти керівника Генштабу – виключно повноваження Президента України.

Нардеп зазначив, що йому не відомо, чи Віктор Муженко уже працює з адвокатами, підписавши з ними відповідні договори про захист «у разі, якщо».

«Цікава ситуація почала розгортатися навколо того, що це ніби атака «Народного фронту» на БПП для того, щоб змістити баланс», – зазначив депутат та назвав таку ситуацію абсурдною, адже в діях керівника Генштабу немає політики.

«Генерал Замана, керівник Генштабу часів Януковича, теж, напевно, щось гарантував Януковичу і дав навіть команду висуватися на Київ, здається, дніпровським десантникам, які відмовилися виконувати злочинний наказ. Тому що там теж є громадяни України і вони теж розуміють і знають статути і Конституцію України, де чітко сказано, що ЗСУ не можуть бути використані проти народу України», – так гість програми прокоментував версію щодо обіцянок керівника Генштабу ЗСУ щодо лояльності до Петра Порошенка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 11:46:43