п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 14:35 Львів
У Бориславі рятувальники вчилися ліквідовувати пожежі нафти та газу

5 жовтня на території тренувального полігону головного управління ДСНС України у Львівській області у Бориславі відбулись щорічні пожежно-тактичні навчання, на яких молоді рятувальники покращували свої вміння на практиці.

Про це ІА ZIK повідомили у Бориславській міській раді.

У навчанні брали уяасть випускники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2017 року, які відпрацьовували дії при гасінні нафти та нафтопродуктів, пошук постраждалих у задимленому середовищі, подолання смуги перешкод, саморятування з тренувальної вежі за допомогою канату, підйом по автодрабині на висоту 25 метрів.

До участі, проведення та організації навчань було залучено особовий склад підрозділів ДСНС міст Борислава, Трускавця та Дрогобича, а також оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС у Львівській області.

Також упродовж проходження усіх етапів тренування психологи ДСНС спілкувалися із молодими фахівцями й надавали їм необхідну психологічну підтримку.

Взяли участь у навчанні і працівники відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Бориславської міської ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 00:29:51