п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 23:29 Політика
Шабунін розповів, чим займеться, коли в Україні більше не буде корупції

Боротьба з корупцією – це спосіб життя Віталія Шабуніна, і нічим іншим окрім цього він ніколи в житті не займався. Якщо ж вдасться побороти корупцію в Україні, чим зароблятиме голова Центру протидії корупції? Це ж вийде зовсім невигідним для нього.

Таке питання в ефірі проекту «Народ проти!» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) голові Центру протидії корупції Віталію Шабуніну задав «вільний гість» програми Макс Бужинський.

«Ми створили цю громадську організацю п’ять років тому, до цього я нормально жив та заробляв. Я і люди, які зі мною працюють, завтра звільняємось і ідемо у приватний бізнес, юридичний бізнес і там ми заробляємо втричі більше, ніж зараз у нашому Центрі», – пояснив Віталій Шабунін.

Проте, за словами Бужинського, він не розуміє, як і заради чого можна покинути імовірний втричі більший заробіток.

«У мені є поняття цінностей та покликання. Я заробляю достатньо, моя заробітна платня дві тисячі доалрів в місяць, і я це декларую в усіх своїх деклараціях. Я справді можу заробляти в бізнесі більше, але мені моєї зарплатні цілком вистачає», – заявив голова Центру протидії корупції.

За його словами, це виключно питання покликання, і він буде по-справжньому щасливим, коли в Україні не треба буде займатися боротьбою з корупцією.

«А як ви думаєте, чия відповідальність займатись протидії корупції – громадських організацій, які шукають на це гроші, чи правоохоронних органів, які живуть з наших податків? Скажіть, чи у вас під будинком СБУ влаштовувало платні мітинги? Бо у мене влаштовували. Вашу співробітницю доводили три «мордоворти» до істерики, зустрічаючи її в аеропорту о 5:30 ранку? А мою доводили. Тому, шановний, якщо вам здається, що це все так просто і легко, приходьте і боріться з корупцією», – відповів активіст «вільному гостю» програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 14:21:24