п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 17:39 Події
СБУ пропонує обмежити українським посадовцям візити до Російської Федерації
СБУ. Фото: radiosvoboda.org
СБУ. Фото: radiosvoboda.org

Служба безпеки України розробляє пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, спрямовані на ефективну протидію розв’язаній Кремлем «гібридній війні» проти України.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«За останні два роки Служба безпеки запропонувала ряд змін до понад тридцяти законодавчих документів для підвищення рівня нацбезпеки та боротьби з тероризмом саме в умовах російської агресії. Український парламент, зокрема, прийняв запропоновані СБУ зміни до Закону України «Про боротьбу з тероризмом» та схвалив у першому читанні проект Закону «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України». Черговим кроком правового врегулювання протидії російській агресії стала ініціатива Голови СБУ Василя Грицака щодо заборони поїздок політиків та чиновників до РФ», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що юристи СБУ підготували законопроект про обмеження візитів у РФ політикам, чиновникам, представникам органів місцевого самоврядування та громадським діячам.

У проекті закону, зокрема, передбачено кримінальну відповідальність чиновників за відвідування РФ з метою заподіяння шкоди національним інтересам України. Відповідну статтю пропонується додати до Кримінального кодексу України.

«Враховуючи важливість законопроекту для українського суспільства, СБУ відкрита до фахових пропозицій з його вдосконалення та перед передачею документа одному із суб’єктів законодавчої ініціативи виносить підготовлений законопроект на публічне обговорення.

Усі охочі можуть залишати свої пропозиції на сторінці Громадської платформи у Facebook або надсилати електронною поштою: platformazminsbu@gmail.com», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 12:50:09