Новини » Політика

Повернути Крим і Донбас можна завдяки економічному процвітанню України, – Пономарьов

Україна має почати жити краще, ніж вона жила до революції, і це повинні бачити всі. Також не менш важливим для України є продовжувати укріплювати свою державність, що пов’язано і з мовою, і з культурою та іншими важливими аспектами.

Таку думку висловив екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Якщо говорити про етнічний бік проблеми анексії Криму, то на півострові є тільки одна етнічність, і це кримські татари. Решта людей, які населяють цю та інші території України розділяються досить слабко в етнічному плані, і різниця має тільки мовний та культурний характер. Оскільки і українське, і російське суспільство дуже перемішане. Зокрема, в Росії є багато людей, які мають українське коріння, і навпаки», – прокоментував російський політик.

Натомість конфлікт на Донбасі, вважає Пономарьов, є абсолютно штучним, і поширений передусім засобами пропаганди, яка йшла ззовні, коли можна було легко спекулювати на страху людей після Майдану.

«Щодо Криму, то першочергова мотивація населення абсолютно не була пов’язана із патріотизмом та любов’ю до Росії, натомість були сподівання та очікування кращого життя. Відтак, велика кількість населення, яке було аполітичне та байдуже ставилося як до української, так і до російської державності, підпало під вплив російської пропаганди», – зазначив Пономарьов.

Екс-депутат Держдуми Росії вважає, що вирішити питання з Кримом і Донбасом можна тільки за рахунок економічного процвітання України.

«Україна має почати жити краще, ніж вона жила до революції, і це повинні бачити всі. Також не менш важливим для України є продовжувати укріплювати свою державність, що пов’язано і з мовою, і з культурою та іншими важливими аспектами. І, зрештою, та українська еліта, яка сьогодні насправді є абсолютно космополітичною, і розглядає свою країну перш за все як об’єкт для розкрадання, має обов’язково змінитися на патріотичну», – підсумував Ілля Пономарьов.

Читайте також: У Путіна є «довгий» план щодо Криму і Донбасу, – політолог

Loading...