п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 23:56 Політика
Олександр Онищенко: НАБУ не «рве» нікого просто так

Національне антикорупційне бюро не «рве» нікого просто так, а спочатку іде і запитує нагору.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK через скайп-зв’язок заявив народний депутат Олександр Онищенко.

Олександр Онищенко заявив, що він одним із перших потрапив під «піар-кампанію» НАБУ, яку проводили минулого року. На його думку, справа була би підслідною НАБУ, якби він займав певну посаду та зловживав своїм службовим становищем.

«Те, що мені пред’являють, – відстрочку податкових платежів, то там був залишений заклад, залишена компанія, залишений видобуток газу. У мене все відібрали», – заявив Онищенко.

Він зазначив, що у «нормальних країнах» спочатку відбувається перевірка, відповідні структури надають акти, і якщо компанія має певні фінансові зобов’язання, то можна заплатити або відмовитися і йти до суду, проте такого не було зроблено.

«Справа була зроблена за тиждень-два, був здійснений рейдерський наліт, усе це відібрали, усе забрали без жодних пояснень, без нічого», – заявив Онищенко.

Він розповів, що цей бізнес діяв і 2010 року, і 2012 року, проте за цей період мова не йшла, натомість йшлося про 2014-205 рр. і конкретно – про відстрочку платежу, яка, з його слів, юридично була оформлена правильно.

«НАБУ не рве нікого просто так… Вони спочатку ідуть і запитують нагору. Ну, я не кажу, що НАБУ, напевно, Антикорупційна прокуратура, ходить нагору і запитує, кого їм можна рвати, а кого – ні. Там, де вони отримують «відмашку», там людей рвуть. Там, де їм кажуть – не можна, вони туди не йдуть», – заявив Онищенко.

Як приклад, він згадав нардепів від БПП, які близькі до Банкової та «тримають весь корупційний бізнес», проте їх не чіпають.

«У них є вибрані люди та вибрані цілі, кого їм можна чіпати, а кого ні», – заявив Олександр Онищенко, проте прізвищ так і не назвав.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 00:24:01