п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 13:45 Економіка
Найбільша тютюнова компанія світу готова відмовитися від продажу сигарет заради IQOS®
<nbsp;>

У це складно повірити, але найбільша тютюнова компанія в світі назвала своєю довгостроковою стратегією створення майбутнього без сигаретного диму. Більше того, СЕО Philip Morris International стверджує, що у перспективі компанія готова повністю відмовитися від виробництва сигарет на користь продуктів зі зниженим ризиком.

Про це інформує прес-служба компанії.

Тютюновий ринок вважається однією з найконсервативніших галузей. Основний продукт та спосіб його споживання залишаються незмінними вже протягом 500 років – з тих пір, як Колумб проклав шлях до Америки та відкрив тютюн для Європи. Так, дещо змінювалась оболонка для тютюну – люлька, папіроска, сигарета, проте спосіб споживання залишався тим самим – через підпалювання тютюну.

В той час як технології змінювали усі сфери життя без виключення, споживання тютюну залишалося стабільним. З’явилась електроенергія, радіо, телефон та інтернет. Розумні гаджети навчилися управляти побутом, складати персоналізовані програми тренувань та навіть розважати домашніх улюбленців, а тютюн так само палав на кінчику сигарети. Електрокари роз’їжджають навіть на вуличках провінційних містечок, космічні ракети вже не лише злітають, але й вдало приземлюються, а курці все ще підпалюють сигарети запальничками.

Настав час змін. Сучасне життя вимагає сучасних рішень – інноваційних, технологічних, «розумних», еко-френдлі та менш шкідливих для здоров’я. Так у світі тютюну з’явився IQOS.

IQOS: що це

IQOS – це система нагрівання тютюну, менш шкідлива та більш гігієнічна альтернатива для курців. Працює девайс так: спеціальне лезо нагріває тютюн замість того, щоб підпалювати його. Технологія HeatControl утримує температуру чітко в межах 250-300 градусів. Тютюн не горить, і завдяки цьому в процесі використання виділяється на 90-95% менше шкідливих речовин у порівнянні зі звичайною сигаретою.

<nbsp;>

Однак, виробник зазначає, що, хоча IQOS і є менш шкідливим продуктом, він не усуває усі можливі ризики для здоров’я, пов’язані зі споживанням тютюну. Найкращим способом знизити такі ризики, є відмова від споживання тютюну в усіх його формах. Тому IQOS призначений лише для повнолітніх курців, що не можуть залишити свою звичку, але шукають гігієнічнішу та менш шкідливу альтернативу сигаретам.

Іншою важливою перевагою IQOS є те, що його можна використовувати в приміщенні – в офісі, вдома в салоні автомобіля, оскільки, де немає горіння – там немає диму, попелу та пасивного куріння. Тож, перехід на IQOS – це також спосіб ставитися до оточуючих з більшою повагою. До того ж, після використання IQOS на волоссі, шкірі та одязі не залишається неприємного запаху.

Вперше компанія Philip Morris International презентувала світові інноваційну розробку в 2014 році. Появі продукту на ринку передувало понад 10 років досліджень в R&D центрі в швейцарському місті Невшатель. Над технологією працювало 430 вчених з різних галузей, і було інвестовано більше 3 млрд доларів. Компанія бачить свою довгострокову стратегію у розробці альтернативних продуктів із потенціалом зниження ризику для здоров’я. Із амбітним планом – повністю замістити ними традиційні сигарети.

Доречі, у Львові можна замовити безкоштовний тест-драйв IQOS. Девайс привезуть «на пробу» на BMW 1 Series протягом найближчих 24 годин. Замовляти за посиланням.

<nbsp;>

Перші пілотні проекти в Японії та Італії показали, що очікування компанії цілком обґрунтовані. І вже протягом наступних двох років IQOS з’явився та здобув прихильність курців у 25 країнах світу: Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Колумбія, Литва, Монако, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сербія, Україна, Франція, Швейцарія, ПАР, Південна Корея, Японія.

IQOS, вейпи та звичайні сигарети – в чому різниця

У звичайних сигаретах тютюн підпалюється. В результаті виділяється дим та кілька тисяч шкідливих та потенційно шкідливих речовин.

Електронні сигарети та вейпи діють за іншим принципом та не мають продуктів горіння. В них є нікотиновмісна рідина, що випаровується при нагріванні. Головною їх перевагою споживачі вважають зниження шкоди від куріння та різноманіття смаків від солодкої м’яти до екзотичного карамболю. Проте процес використання електронних сигарет та вейпів дуже відрізняється від звичних курцям відчуттів. Ймовірно, тому електронні сигарети та вейпи залишилися нішевим продуктом, відомим, скоріше, як атрибут субкультур.

IQOS використовується зі стіками, наповненими натуральним тютюном. Тому процес є максимально схожим на той, до якого звикли курці. Більше того, IQOS дозволяє відчути справжній смак тютюну без присмаку диму та горілого паперу. Одного стіка вистачає на 14 затяжок або 6 хвилин використання, що відповідає середній тривалості викурювання однієї сигарети.

<nbsp;>

Звісно, IQOS – це електронний пристрій. Тому з деякими відмінностями в експлуатації користувачам все ж доведеться зіткнутися. Наприклад, девайс потребує підзарядки. В середньому заряду пристрою вистачає на 20 використань, тобто на одну пачку. Але, за відгуками юзерів, до цього звикнути легко. Просто ще один гаджет, який потрібно залишати на зарядку, як смартфон.

Інша відмінність – час від часу гаджет потребує чистки. Після кожного 20-го стіка IQOS запускає автоматичну очистку. А на випадок, якщо може знадобитися механічна чистка (наприклад, у тримачі залишилися частинки тютюну), у комплекті з девайсом є набір спеціальних щіточок.

<nbsp;>

IQOS в Україні

В Україні IQOS з’явився на початку 2016 року. Спочатку продукт був доступний у лімітованій кількості лише у Києві. Проте зараз магазини та доставка IQOS працюють вже у п’яти найбільших містах країни – Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі. А замовлення онлайн покривають усю Україну. Інтернет магазин iqos.ua щомісяця обслуговує понад 7 тисяч замовлень.

За півтора роки понад 20 тисяч повнолітніх курців в Україні відмовилися від сигарет та перейшли на IQOS. А кожні 3 з 4 курців, що спробували IQOS, залишилися з ним.

У Львові продажі IQOS розпочалися на початку березня 2017 року. А у квітні відкрився перший фірмовий бутік IQOS Space на території ТРЦ Форум (вул. Під Дубом, 7б).

Перші гості магазину поділилися своїми враженнями:

IQOS Friendly

Оскільки використання IQOS не заважає оточуючим та не призводить до пасивного куріння, все більше прогресивних кафе, ресторанів, клубів та барбершопів заради комфорту своїх відвідувачів оголошують себе IQOS Friendly. Це означає, що в закладі можна підзарядити свій IQOS, позичити у бармена запасний, купити стіки, а також використовувати ґаджет всередині, не виходячи надвір.

В Україні вже понад 100 закладів стали IQOS Friendly. У Львові таких 35. Серед них Fashion Club, Kulinarium, Libraria, 4Friends Whiskey Pub, Glory Cafe.

Де придбати IQOS

  • Онлайн на iqos.ua. В межах Києва, Львова, Одеси, Харкова та Дніпра доставка безкоштовна.
  • Замовити безкоштовний тест-драйв за посиланням.
  • У фірмових магазинах IQOS Space (флагманський магазин у Києві та 6 фірмових бутіків у Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі).
  • У мережі заправок Socar та WOG
  • У супермаркетах Сільпо
  • Через кол-центр за коротким номером

Перелік місць, де можна придбати продукт, швидко розширюється. Дізнатися про нові точки продажу можна на інтерактивній мапі.

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 01:56:18