п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 16:23 Регіони
На Волині щодня фіксують близько сотні витоків газу

Щомісяця фахівці на Волині ліквідовують приблизно 3 тисячі витоків газу та аварійних ситуацій, пов’язаних із ними.

Основними їх причинами є застарілість та зношеність обладнання на газорозподільній системі, – повідомила IA ZIK фахівець зв’язків із громадськістю ПАТ «Волиньгаз» Оксана Швець.

Щодня фахівці обстежують понад двадцять газорегуляторних пунктів, колодязів та шістдесят шафових регуляторних пунктів газу, які забезпечують пониження тиску під час подачі газу до помешкань споживачів. До цієї роботи задіяно понад півтисячі спеціалістів.

Витоки газу усувають різними методами, залежно від місця виявлення.

«Така постійна діагностика газорозподільної системи та планова робота дозволяє попередити виникнення аварій, оперативно виявити будь-які порушення та забезпечити безперебійну цілодобову доставку природного газу понад 240 тисячам споживачів регіону. Але для модернізації газотранспортної системи Волинської області необхідно щорічно інвестувати десятки мільйонів гривень», – розповів технічний директор ПАТ «Волиньгаз» Сергій Галянт.

У рахунках за газ, які сьогодні оплачують споживачі, майже 90% коштів припадає на його вартість, як товару і лише 10% – це послуги із обслуговування мереж та доставки газу. За ці кошти компанія, зокрема, проводить ремонт та заміну газових мереж і споруд на них, забезпечує облік природного газу та роботу служби «104», яка також оперативно реагує на виявлені факти витоків газу та аварійні ситуації

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 21:32 :35