п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 23:52 Політика
Іллєнко: Я не є прихильником закону про лобізм

Той рівень корупції, який сьогодні існує в Україні, не дозволяє підтримати закон про лобізм.

Таку думку висловив народний депутат України Андрій Іллєнко у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK

«Я не є прихильником закону про лобізм в існуючий ситуації. Оскільки рівень корупції, який зараз є в Україні, не йде в жодні порівняння з більшістю країн Європи», – вважає Андрій Іллєнко.

Натомість для того, щоб в Україні запрацював нормальний, некорумпований парламент, на думку депутата, потрібно зробити кілька речей.

«Передусім, необхідно скасувати депутатську недоторканність. Ми вже зібрали більш як 150 підписів народних депутатів, і цей законопроект щодо змін до Конституції вже зареєстрований, відтак ми вимагаємо поставити його на голосування», – наголосив нардеп.

Також Іллєнко переконаний, що потрібне нове виборче законодавство, де було б змінено кілька позицій, а зокрема, скасована мажоритарна система.

«Незважаючи на те, що я сам пройшов по мажоритарній системі й переміг на окрузі, я переконаний, що сьогодні це абсолютно корупційна схема. Тому має бути 100-відсоткова пропорційна система з відкритими списками і заборона платної політичної реклами під час виборчої кампанії, щоб це було змагання ідей та персоналій, а не гаманців», – певен Андрій Іллєнко.

Не менш важливим, на думку депутата, є й здійснення судової реформи та повне перезавантаження судової системи. І тільки після цих кроків, Україна через кілька років зможе отримати інший парламент.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 06:46:03