п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 22:50 Політика
Гройсман висловився щодо торгівлі з Молдовою

Показники товарообігу між Молдовою і Україною постійно зростають, і у наших держав є потенціал для збільшення цих показників.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на прес-конференції у Кишиневі, відповідаючи на запитання про структурні зміни товарообороту між двома державами, – повідомляє Укрінформ.

«Як вже зазначалося, обсяг товарообігу між нашими країнами збільшився більш як на третину: якщо минулого року ці показники були на рівні 700 мільйонів доларів, то тільки за перші шість місяців цього року обсяг товарообміну становив більш як 400 мільйонів доларів. У наших країн є хороший потенціал для збільшення цих показників», – відзначив український Прем’єр.

За його словами, сама структура товарообігу особливих змін не зазнала, він охоплює як продовольчу, так і непродовольчу сфери, – йдеться, насамперед, про розширення обсягів взаємних поставок.

Як повідомляв Укрінформ, у п’ятницю, 6 жовтня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман перебуває з офіційним візитом у Молдові.

Під час візиту були підписані Дорожня карта економічного співробітництва на 2018 рік, а також Угоди про реадмісію і про продовження співпраці у сфері спільного митно-прикордонного контролю на молдовсько-українському кордоні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 13:30:41