п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 20:35 Політика
Гопко: Законом про Донбас ми заклали майбутню модель для миротворчої місії

У першому читанні ми проголосували дуже важливий закон, де Росія чітко визнається агресором, і де є мотивація реінтегрувати Донбас, а не заморозити конфлікт.

аку думку висловила народний депутат України Ганна Гопко у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Як голова Комітету закордонних справ, і маючи більше інформації, ніж інші депутати, я розумію наскільки важливим було проголосувати за законопроекти щодо Донбасу. Можу сказати, що в першому читанні ми проголосували закон, де Росія чітко визнається агресором, і де є мотивація реінтегрувати Донбас, а не заморозити конфлікт», – наголосила Гопко.

Також депутат зауважила, що цим законом створені міжнародно-правові підстави для відстоювання позиції України в міжнародних судах.

«Цим законопроектом ми закладаємо модель для майбутнього миротворчої місії, де не буде представників Росії. Щодо Криму, то у 2016 році парламент вже ухвалив закон про окупацію Криму. Але, якщо є пропозиція від депутатів ще більше посилити позицію щодо Криму, то ці ініціативи можна додати в другому читання закону», – запевнила Гопко.

Депутат підсумувала, що дуже важливо, щоб під час другого читання не було спаму із поправок, щоб розгляд законопроекту №7163 не затягнувся в часі. Відтак, обов’язком депутатів є проголосувати за цей закон до кінцяпоточного року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 05:49:00