п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 22:25 Політика
Досі покладаю величезні надії на НАБУ, як антикорупційний орган, – Мосійчук

Те, що «Радикальна партія Олега Ляшка» не любить НАБУ, абсолютно не відповідає дійсності. «Радикали» голосували за його створення та досі покладають на нього великі надії.

Про це в ефірі проекту «Народ проти!» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) розповів народний депутат України («Радикальна партія») Ігор Мосійчук.

«Абсолютна неправда те, що наша фракція не любить НАБУ. Це зовсім не відповідає дійсності. Ми голосували за створення Національного антикорупційного бюро та всі закони, які забезпечують його діяльність», – зазначив Ігор Мосійчук.

На його думку, НАБУ працює не на 100% ефективно, проте ефективніше, ніж багато інших правоохоронних органів.

«Я досі покладаю величезні надії на Антикорупційне бюро, як і покладав, коли воно тільки створювалося. Сподіваюсь, що це дійсно буде незалежний антикорупційний орган, але я хотів би, щоб ми в програмі не розділяли НАБУ від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, від Генеральної прокуратури, тому що діяльність Національного антикорупційного бюро таким чи іншим чином від неї залежить», – каже нардеп.

За його словами, даючи оцінку роботі НАБУ, необхідно говорити в комплексі про роботу правоохоронних органів по боротьбі з корупцією.

«Насправді, якщо не відокремлювати тільки НАБУ, то відбувається профанація, а не боротьба з корупцією. Відбувається підняття певних тем в інформаційному просторі за допомогою правоохоронних, а інколи і «правопохоронних» органів, і потім це все хорониться», – вважає «радикал».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 13:29:10