п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 13:04 Політика
Депутати проголосували не за пенсійну реформу, а за виправлення помилок попередніх урядів, – Продан

Депутати попередніх скликань ввели податок для пенсіонерів, що працюють, виключили певну частину роботи людей із трудового стажу та не індексували пенсію. Зараз це виправили. Але проголосована пенсійна реформа не дає розуміння того, яким буде пенсійне забезпечення завтра.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) зазнала народний депутат Оксана Продан.

«Якщо говорити про новий ухвалений закон щодо пенсійного забезпечення, то я вважаю, що ті новели, які були ухвалені зараз, стовідсотково будуть позитивними. Але за цей законопроект я не голосувала, адже він має дві складові. Перша, це ряд норм, які змінили на користь людей, але це не була реформа, а виправлення помилок минулих урядів. Адже раніше було введено податок для працюючих пенсіонерів, виключали частину роботи людей зі стажу, та не індексували пенсії і зараз просто виправили цей недолік. Та друга складова. Він не дає розуміння того, як нараховуватимуть пенсії у майбутньому», – розповіла Продан.

Вона вважає, задоволеними від проголосованої начебто пенсійної реформи, будуть лише ті люди, які вийшли на пенсію.

«Законопроект, який проголосувала Верховна Рада, написаний для діючих пенсіонерів і це є позитивно, адже вони отримають від 140 гривень до 700 гривень надбавки, в залежності від того, в кого яка була пенсія раніше. Але він не дає жодного розуміння, яким буде пенсійне забезпечення завтра. Тому вважаю, що не проведено жодної реформи. Адже це швидше закон щодо роботи над помилками попередніх урядів», – прокоментувала вона.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-20 16:14 :26