п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 23:47 Політика
«Бурштиновий нардеп» розповів, за що він вдячний Президентові

Я дуже вдячний Президентові України Петрові Порошенку, що він не захистив мене від НАБУ.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Розенблат, відповідаючи на запитання колеги Юрія Дерев’янка, чи не розчарувався він у президентові після затримання НАБУ.

«На сьогоднішній день у мене погляди не змінилися і я вірю, що Президент України Петро Порошенко робить свою роботу. Я розумію, що не все у нього вдається. І я дуже вдячний йому, що він не захистив мене від НАБУ, бо це було б свідченням того, що він керує НАБУ чи іншими правоохоронними органами, що неприпустимо в нашій країні. Сьогодні Президент України людина, яка не повинна відповідати за роботу правоохоронних органів щодо антикорупційних питань. Те, що сьогодні він вносить кандидатуру Генерального прокурора – це його перехідні повноваження», – вважає Розенблат.

Окрім цього, гість програми додав, що Президент зосереджений більше на зовнішніх питаннях і це правильно, оскільки в парламентсько-президентській республіці внутрішні питання вирішує Парламент.

«Я хочу, щоб у нас була парламентсько-президентська республіка, яка вона має бути. Президент займається зовнішньою політикою. Сьогодні для нього найголовніше це фронт, який знаходиться на сході України, збереження прав людини, щоб виконувались статті Конституції. І те, що на сьогоднішні еліти між собою сваряться і роблять, те що робили протягом останніх 25 років я це розумію. При всій повазі і при всіх можливостях за один термін важко щось змінити», – впевнений нардеп.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 20:18:25