п'ятниця, 6 жовтня, 2017, 17:52 Львів
Бродівська влада запрошує жителів та гостей міста на День енергії

Бродівська міська рада, яка є активним учасником асоціації «Угода мерів», запрошує бродівчан та гостей міста, щоб спільно відзначити День енергії.

Захід заплановано провести 22 жовтня на площі Ринок у Бродах. У разі негоди, захід буде перенесений у Бродівський районний Народний дім, – передає власкор ІА ZIK з посиланням на заступника Бродівського міського голови Олександра Єлиневського..

Організатори планують провести представлення учнівських проектів та виставку дитячих малюнків, презентацію продукції та товарів фірм що здійснюють діяльність у сферах енергозбереження, майстер-клас із виготовлення та запуску моделей планерів тощо.

«Запрошуємо підприємців, представників фірм, що здійснюють діяльність у сферах енергозбереження та відновлювальних джерел енергії,  представити свою продукцію. Також просимо долучатися представників банків, котрі беруть участь у державній програмі «Теплі кредити». Основну увагу спрямовуємо на шкільну молодь – майбутнє покоління, в якому необхідно вже сьогодні виховувати свідоме ставлення до енергії та довкілля», – зазначив заступник міського голови Олександр Єлиневський.

Довідка ІА ZIK.

22 жовтня світове співтовариство, в особі країн-членів ООН, відзначає Всесвітній день енергії. Щорічне святкування цієї події було ініційовано Світовим енергетичним форумом у 2012 році. З тих пір, в цей день суспільство об’єднується для того, щоб проінформувати всіх про важливість ощадливого споживання енергії та її ресурсів, альтернативних способах її виробництва та ефективної державної енергополітики.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 14:22:07