четвер, 5 жовтня, 2017, 12:49 Політика
Президент подав до ВР виправлений закон про Донбас
Фото: instagram.com/vysotskiy.ap
Фото: instagram.com/vysotskiy.ap

Президент Петро Порошенко повернув до Верховної Раді із поправкою законопроект 7164 про продовження дії особливого статусу Донбасу.

Про це йдеться на сторінці документа на сайті парламенту.

Як зазначається, 5 жовтня проект закону було відкликано, доопрацьовано і знову передано на розгляд комітету Верховної Ради з національної безпеки й оборони.

До законопроекту додали пункт про те, що особливий статус окремих районів Донбасу буде продовжено виключно після виконання всіх умов, викладених у статті 10 нового закону, зокрема у частині, що стосується виведення усіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України.

За словами члена комітету Андрія Тетерука, допрацьований варіант закону вже повернуто і комітет збереться знову для його розгляду, передає «Українська правда».

На запитання видання, коли буде засідання цього комітету, Тетерук сказав: «Ми ж всі поки тут, побачимо».

Як повідомлялося, у четвер, 5 жовтня, комітет Верховної Ради з національної безпеки й оборони не підтримав і відправив на доопрацювання законопроект №7164, яким Президент пропонує продовжити ще на 1 рік дію Закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Запропонували внести поправку, що закон набуває чинності виключно після виконання статті 10 цього закону про виведення всіх незаконних збройних формувань та збройної техніки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 19:08 :47