Новини » Світ

Пономарьов: Путін може довести ситуацію в Росії до розпаду країни

Розпад Росії призведе до великого лиха не тільки для самої держави, але і для всіх сусідніх країн, зокрема і для України

Таку думку висловив екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Я протягом 10-ти років представляв у Держдумі Новосибірськ. І можу сказати, що там москалів не люблять ще більше, ніж в Україні, відтак напруга у регіонах Росії дуже велика. І якщо в радянський час країна розвивалася достатньо рівномірно, то після розпаду СРСР Росія перетворилася в метрополію – місто Москва, та решту колоній – регіонів, із яких ця метрополія вижимає всі соки», – пояснює Ілля Пономарьов.

Він наголошує, що для Росії це дуже велика проблема. І опозиція кілька разів навіть намагалася вирішити це питання.

«Ми навіть домоглися того, що в бюджетному кодексі тепер зазначено про обов’язковий поділ прибутків між центром та регіонами навпіл. Натомість зараз відсоткове співвідношення складає 76 на 24% на користь Москви. Саме тому я вважаю, що Путін може довести ситуацію до розпаду країни, чого я особисто дуже не хотів би. Оскілки це призведе до великого лиха не тільки для Росії, але і для всіх сусідніх країн, зокрема і для України», – підсумував екс-депутат Держдуми РФ.

Щодо України, то російський політик вірить у її процвітання та успішне майбутнє.

«Україна могла б бути дуже багатою, якби не цей хаос та безлад, який створила жадібна корумпована еліта. Незважаючи на це, країна має дуже потужний промисловий, сільськогосподарський та інтелектуальний потенціал. Тому я абсолютно переконаний, що в України рано чи пізно все налагодиться», – певен Ілля Пономарьов.

Читайте також: На путінську Росію насувається страшна катастрофа, – експерт

Loading...