Новини » Політика

Пономарьов: Із всього олігархату найближче до Банкової перебуває Ахметов

Президент України без виключення спілкувався з усіма українськими олігархами, зокрема і з проросійськими.

Таку думку висловив екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

Ілля Пономарьов прокоментував ситуації в українському парламенті та звинувачення представників влади у тому, що саме російська агентура блокувала голосування законопроектів № 7163, № 7164 щодо Донбасу.

«Із одного боку, якщо влада в Україні не може чогось зробити, то вона перекладає провину на російську агентуру. Але не можна не погоджуватися і з тим, що дійсно є велика кількість агентів впливу, які підтримують агресію і працюють проти України», – прокоментував Пономарьов.

Також російський політик прокоментував питання глядача щодо дружніх стосунків Президента України Порошенка та олігарха Фірташа.

«Дружні стосунки між президентом Порошенком та Фірташем часто перебільшують. Потрібно зрозуміти, що в українській верхівці безумовно всі один одно дуже добре знають. Так, президент без виключення спілкувався з усіма українськими олігархами, зокрема і з проросійськими. Також Порошенко спілкувався і з Фірташем, але це не означає, що вони є друзями. На скільки я розумію, із всього олігархату найближче до Банкової перебуває Рінат Ахметов, а не Фірташ», – вважає Ілля Пономарьов.

Loading...