четвер, 5 жовтня, 2017, 11:27 Львів
ЛМР: Тендер щодо сміттєпереробного заводу та рекультивації Грибович оголосять у листопаді
На Львівському міському сміттєзвалищі у селі Малі Грибовичі триває рятувально-пошукова операція. 31 травня 2016р. Фото: Миколи Тиса/ZIK(c)
На Львівському міському сміттєзвалищі у селі Малі Грибовичі триває рятувально-пошукова операція. 31 травня 2016р. Фото: Миколи Тиса/ZIK(c)

Станом на сьогодні тривають роботи з підготовки документації по проекту будівництва сміттєпереробного заводу та рекультивації полігону. У листопаді планують оголосити тендер по проекту будівництва заводу, а також конкурс по проектних роботах рекультивації полігону у с.Великі Грибовичі.

Про це розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря, інформує прес-служба Львівської міськради.

«Зараз триває підготовка тендерної документації по проекту будівництва сміттєпереробного заводу. У листопаді будемо оголошувати тендер. Якщо говорити про проект рекультивації полігону, то, мабуть, також у листопаді буде оголошено конкурс по проектних роботах на підставі технічних рішень французької компанії «Egis», – зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Нагадаємо, нещодавно Вадим Ноздря заявив, що процедуру відбору серед компаній, які зголосилися взяти участь у будівництві сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2 у ЛМР мають намір завершити до березня 2018 року. Вже зараз зголосилося понад 20 охочих.

Також він повідомив, що у роботах щодо рекультивації Грибовицького звалища ЛМР не має наміру занадто витрачатися. Її проведуть за злегка адаптованим фірмою «Еджіс» проектом «Гірхімпрому», в економ-варіанті, лише за грантові кошти. Причому навіть не планують робіт у одній з найбільш необхідній та небезпечній, як самі визнають, ділянці проблеми, а саме проведення дегазації. На це немає грошей. Може, якось потім.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 12:49 :19