четвер, 5 жовтня, 2017, 15:38 Регіони
Голову Івано-Франківської ГО «СТАН» обрано до керівного органу Форуму громадянського суспільства

Керівника Івано-Франківської молодіжної громадської організації «СТАН» Ярослава Мінкіна обрано координатором однієї з робочих груп Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Голосування за його кандидатуру відбулось учора, 4 жовтня, під час щорічної конференції УНП, яка тривала в Києві. Про це повідомив власкор IA ZIK.

«Як послідовний контркультурник я завжди оминав всілякі посади та виборчі процедури. Втім, настав час збирати каміння докупи, щоб докласти ще більше зусиль задля розвитку громадянського суспільства в Україні та просування Європейських цінностей», – так прокоментував своє обрання Ярослав Мінкін.

Діяльність робочої групи «Контакти між людьми», яку очолив голова ГО «СТАН», зосереджена на євроінтеграційних процесах, освітньому обміні, поширенні інформації та участі молоді. Громадські організації, які входять до неї, працюють над пропозиціями державним органам щодо покращення роботи інституцій та моніторять виконання міжнародних рішень в Україні.

Серед пріоритетних напрямків на час свого керування Ярослав Мінкін назвав: започаткування нових та зміцнення існуючих євроінтеграційних ініціатив, розбудова співпраці з іншими мережами та коаліціями для посилення впливу робочої групи як всередині України так й за її межами, а також ширше представлення євроінтеграційного лобі у інформаційному полі. На глобальному рівні буде приділена увага розвитку людського потенціалу, кроссекторальна, внутрішня та міжнародна мобільність, відкритість до інновацій.

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:52 :43