четвер, 5 жовтня, 2017, 15:18 Регіони
Гастролі цирку у Рівному завершилися смертю жирафи, – ЗМІ
Фото: vse.rv.ua
Фото: vse.rv.ua

У цирку «Кобзов», що зараз у Рівному, померла жирафа.

Як повідомляють ВСЕ власні джерела, у тварини була стенокардія. У цирку інформацію про смерть не підтведжують, бо наче достеменно не знають. Варто зазначити, що жирафа на вигляд не була худою чи хворою.

Самці сягають висоти 5,5 метра, маса – до 900 кг. Самиці, зазвичай, трохи нижчі та легші. Шия в жираф надзвичайно довга, попри те, що вони, як і більшість ссавців, мають лише 7 шийних хребців. Ця обставина збільшує навантаження на систему кровообігу, особливо щодо постачання кров’ю головного мозку. Серце жирафа не здатне перенести навантаження, пов’язане із різким підійманням чи опусканням голови. Така інформація є у вільному доступі у Вікіпедії.

То чи може пересувний цирк гарантувати комфортні умови життя для тварини? Навряд, тому що транспортування тварини відбувається у фургонах, висотою не більше 3 метрів. Ми можемо тільки здогадуватись, як тварину туди вміщають (добровільно чи за допомогою певних припаратів). Африканська тварина, ореол проживання якої Африка – знаходиться в Україні, та ночує на дворі, де сьогодні температура вночі була лише +2.

Читайте також: У єнотів, які на Буковині розгромили магазин, вже третій день сильне похмілля

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:50 :33