Новини » Політика

Екс-депутат Держдуми РФ пояснив, у чому різниця між українським і російським політикумом

Часто дисципліна й порядок в українській політиці відсутні. Тому потрібно працювати над тим, щоб у Верховні Раді з’явилася дійсно стійка коаліція, яка буде голосувати за всі важливі для країни закони.

Таку думку висловив екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Оскільки влада в Росії повністю контролює правоохоронні органи, то в будь-який момент може арештувати та посадити до в’язниці будь-яку людині. І подібне рішення буде прийнято тільки одному кабінеті», – зазначив Пономарьов.

Натомість, додає політик, в Україні такого немає. І навіть тоді, коли Президент щось свідомо вирішує, це тільки зменшує шанси, що суди приймуть відповідне рішення, і це дуже позитивна тенденція.

«Проте є й інша сторона медалі, коли часто дисципліна й порядок в українській політиці – відсутні. Тому потрібно працювати над тим, щоб у Верховні Раді з’явилася дійсно стійка коаліція, яка буде голосувати за всі важливі для країни закони», – прокоментував екс-депутат Держдуми.

Також він зауважив, що зараз в Росії усі засоби масової інформації дуже старанно створюють відчуття безальтернативності у виборі президента Путіна.

«Такий культ особистості Росія проходила і в дорадянський, і радянський періоди. Я сподіваюся, що Путні буде останнім. Рецепт боротьби з такою ситуацією в країні дуже простий: це нормальна демократія та сильні державні інститути, які працюють незалежно від будь-яких особистосте. І, звісно, російське суспільство також має припинити сподіватися на когось одного», – підсумував Ілля Пономарьов.

Loading...