середа, 4 жовтня, 2017, 22:05 Політика
Заборона на ввезення книг з Росії – це правильно, – голова Одеської ОДА

Зважаючи на сьогоднішні обставини в країні, я підтримую заборону ввезення книжок із Російської Федерації.

Про це розповів голова Одеської ОДА Максим Степанов у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

Ведуча зазначила, що останні зміни в межах реформи освіти призведуть до того, що російські школи та класи будуть закриті. Відтак, чи не призведе це до проблем, зокрема і у російськомовному Одеському регіоні?

«Я не бачу проблеми у закритті російських шкіл і вважаю, що це надумана проблема. Звісно, я не приховую, що російська мова – це мова спілкування моєї сім’ї. Але вже мої діти вчилися українською мовою», – зазначив Степанов.

Однак також голова ОДА зауважив, що подібні процеси потрібно проводити дуже обережно, щоб не викликати реакцію супротиву.

«Зважаючи на сьогоднішні обставини в країні, я також підтримую і заборону ввезення книжок із Російської Федерації. Оскільки вважаю, що чим більше світових книжок-бестселерів Україна буде перекладати на свою мову, тим більш природним буде процес викорінення російського книжкового сегменту», – прокоментував Максим Степанов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 00:52:36