середа, 4 жовтня, 2017, 17:11 Львів
Сьогодні завершують ремонт автодороги Дрогобич – Борислав
Сьогодні завершують ремонт автодороги Дрогобич – Борислав
Сьогодні завершують ремонт автодороги Дрогобич – Борислав

Сьогодні, 4 жовтня, реагуючи на закиди користувачів соціальних мереж в Інтернеті щодо грубого порушення підрядником технології ремонту автодороги Дрогобич – Борислав, депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний разом з місцевими журналістами проінспектували ремонтні роботи.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Інформація, що ремонтники не уклали бетонної основи, не підтвердилася. Дорожники уклали вирівнювальний шар сухого бетону, товщиною 30 см і два шари асфальту, що можна було побачити, оглядаючи асфальтне полотно з узбіччя. На час інспектування дорожники укладали другий шар асфальту.

Депутат телефоном поспілкувався з головним інженером підприємства «ОНУР», яке виконує ремонтні роботи, керівником Служби автомобільних доріг області. За їх словами, сьогодні до кінця дня підприємство завершує ремонтні роботи на дорозі, яка є на балансі Служби автомобільних доріг Львівщини.

На жаль, проведений ремонт дороги лише частково вирішує проблему автомобілістів, оскільки шлях до центру міста мікрорайоном Губичі залишається в аварійному стані, а міська влада не має змоги його відремонтувати через відсутність коштів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 04:19 :21