середа, 4 жовтня, 2017, 21:40 Політика
Слідство надолужує прогалини розслідування трагедії 2 травня в Одесі, – Степанов

Від самого початку слідство щодо трагедії в Одесі було проведено не дуже професійно, тому зараз усі прогалини намагаються наздогнати.

Про це розповів голова Одеської ОДА Максим Степанов у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

Ведуча програми зауважила, що Голова одеської ОДА публічно заявляв про те, що загиблі у трагедії 2 травня в Одесі були людьми, які піддалися російській пропаганді. Незважаючи на це, розслідування загибелі людей все одно має дійти до логічного завершення.

«Справи щодо усіх трагічних подій 2 травня 2014 року в Одесі вже перебувають у судовому процесі. Я зацікавлений, щоб імена винних у трагедії були названі якомога швидше. Адже місту щороку на річницю трагедії доводиться переживати напружену ситуацію», – прокоментував Голова Одеської ОДА.

Степанов зауважив, що від самого початку слідство було проведено непрофесійно.

«На скільки я знаю, від самого початку слідство було проведено не дуже професійно, тому зараз усі прогалини намагаються наздогнати. Результати розслідування трагедії 2-го травня потрібні всім, а передусім – суспільству», – наголосив Максим Степанов.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі під час масових заворушень загинули 48 людей, понад 200 були поранені. Більшість з них загинули у Будинку профспілок, де спалахнула пожежа.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 05:28:52