Новини » Світ

Кім Валь отримала 15 ножових поранень на борту підводного човна

Підозрюваного у вбивстві шведської журналістки Кім Валь затримали ще на чотири тижні після того, як Копенгагенський суд почув, що на її тілі було виявлено 15 ножових поранень.

46-річному Пітеру Медсену загрожує обвинувачення у вбивстві 30-річної журналістки, чиє безголове, розчленоване тіло було знайдено поблизу берегів Копенгагену, Данія, через 10 днів після того, як вона зійшла на борт підводного човна для інтерв’ю з винахідником, – інформує видання The Guardian.

Прокурор Якоб Бух-Єпсен розповів суду, що причина смерті ще не була офіційно встановлена, проте численні ножові поранення були завдані «під час смерті або незабаром після неї».

Сліди ДНК Медсена також були знайдені на тіла Валь разом зі слідами від леза пили, яким відрізали голову та кінцівки після її смерті, сказав Бух-Єпсен. Експертиза комп’ютера Медсена також виявила матеріали, на яких демонструється, як жінок катують і вбивають.

Медсен, який заперечує вбивство Валь, за допомогою відозв’язку взяв участь у півгодинному слуханні із в’язниці Вестре у Копенгагені. За його словами, він був «не єдиною людиною», яка мала доступ до комп’ютера, і що вміст йому не належить.

Його адвокат, Бетіна Хальд Енгмарк, заявила, що суд не почув нічого, що «вказує на те, що Кім Валь була вбита моїм клієнтом».

Минулого місяця Медсен заявив, що журналістка загинула, коли на її голову впала 70-кг кришка люка.

Почувши «бажання до суїциду»«, він прикріпив металеву вагу до її тіла, щоб воно потонуло, і планував втопитися разом зі своїм підводним човном.

Повторно слухання заплановані на 31 жовтня.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Читайте також: Після вбивства Кім Валь. Наскільки небезпечною може бути робота журналіста

Loading...