середа, 4 жовтня, 2017, 22:40 Політика
Голова Одеської ОДА розповів про відносини з чинною та колишньою владою

Телефонний дзвінок як від Президента України, так і від прем’єр-міністра для мене завжди важливий.

Про це розповів голова Одеської ОДА Максим Степанов у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

Особистість Максима Степанова пов’язують із колишнім прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Однак сам голова Одеської ОДА спростовує відносини із колишнім прем’єром.

«Я знайомий з Арсенієм Яценюком, але наша діяльність з ним ніколи не перетиналась, крім того часу, коли я працював директором Поліграфкомбінату України, а Яценюк був прем’єр-міністром. Саме тоді ми займалися безвізовим режимом, зокрема завданням комбінату було зробити біометричний паспорт та ID-карту. У цьому і полягала співпраця із Яценюком, а все решта – догадки», – прокоментував Степанов.

Чиновник зазначив, що востаннє спілкувався із Яценюком по телефону після свого призначення на посаду голови Одеської ОДА у січні цього року. Оскільки Арсеній Яценюк також певний час працював у цьому регіоні та міг дати якісь поради.

Також Степанов розповів про свої відносини із чинною владою, а зокрема проте, як він вирішує проблему дуальності прем’єрської та президентської вертикалі.

«У мої роботі немає дуальності влади, оскільки є питання, які перебувають у повноваженнях прем’єра, але також є питання, які потрібно вирішувати з Президентом. Тому телефонний дзвінок як від Президента України, так і від прем’єр-міністра для мене завжди важливий», – зізнався голова Одеської ОДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 02:41:09