середа, 4 жовтня, 2017, 21:10 Політика
Голова Одеської ОДА про децентралізацію: Має бути чітка система контролю

Система контролю усіх гілок влади має бути чітко вибудувана, адже об’єднані територіальні громади відразу отримують у кілька разів більший ресурс, тож вкрай важливим є правильний його розподіл.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив голова Одеської ОДА Максим Степанов.

На думку посадовця, процес децентралізації – правильний, адже не може очільник області зі свого кабінету вирішувати питання, на кшталт, які бордюри фарбувати чи які вікна ставити.

«Ресурс потрібно віддати на місця, вони повинні самостійно у себе все це вирішувати. Звичайно, коли вони отримують ресурс, то отримують і відповідальність за ті чи інші соціальні об’єкти, які є на території. Але і це не зовсім так, адже є медична субвенція, яку вони отримують на ті ж лікувальні заклади. Інше питання, як вони ці кошти витрачають, до якого степеню ефективно?», – каже Максим Степанов.

На його думку, система контролю усіх гілок влади має бути чітко вибудувана, адже об’єднані територіальні громади відразу отримують ресурс, який перевищує той, що був раніше, у 4-5 разів, тож вкрай важливим є правильний його розподіл, «щоб його не тримали на депозитних рахунках у банку».

Гість програми також розповів про взаємодію із різними структурами у регіоні, як-от силовиками.

«У мене немає із цим проблем. І якщо подивитися у законодавство, то координація, у тому числі і правоохоронних органів, належить до моїх функціональних обов’язків», – зазначив голова Одеської ОДА та наголосив, о із правоохоронцями існує «повна командна гра».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:32:20