вівторок, 3 жовтня, 2017, 15:02 Львів
Ймовірно, що на місці Російського культурного центру буде музей, – Гірняк

Ще у травні Львівська обласна рада виселила Російський культурний центр із приміщень на вулиці Короленка, 1а. Зараз депутати, спільно із волонтерами, розглядаються ідеї щодо створення у зазначених приміщеннях музею воїна.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) сказав заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«Питання так званого Російського культурного центру, який знаходився на вулиці Короленка у Львові, мало дуже серйозний резонанс. Він знаходився за двісті метрів від Львівської обласної ради. Ми з ним завжди мали багато проблем політично-провокаційного характеру. Зрештою, облрада ухвалила рішення виселити центр, бо, до того ж, там вони перебували незаконно», – розповів гість програми.

Львівська облрада проголосувала за виселення Російського культурного центру одноголосно, підкреслив Гірняк.

«Ми пройшли всі суди, виселили культурний центр в межах чинного законодавства, проголосували за виділення коштів на проектно-кошторисну документацію. Зрештою з’ясували, що нам потрібно трохи більше, ніж п’ять мільйонів для того, щоб зробити у тих приміщеннях хоч щось. Наразі маємо пропозиції реалізувати там музей чи будинок воїна, ветерана», – прокоментував заступник голови Львівської обласної ради.

Облрада не хоче брати на себе відповідальність за те, що облаштувати на місці Російського культурного центру. А тому звернулась за допомогою до волонтерів, зауважив Гірняк.

«В нас є сильний волонтерський рух. Ми запросили абсолютну більшість його легітимних учасників, детально обговорили питання. Щиро кажучи, в результаті ми жахнулися від того, у якому стані сьогодні перебувають приміщення. І це зважаючи на те, що двадцять п’ять років тому Російський культурний центр отримав їх «нормальними». Ми навіть пожартували, що це кусочок «руского міра» у Львові», –  говорить гість студії.

Гірняк пообіцяв, що до кінця жовтня буде визначена доля приміщень на вулиці Короленка, 1а. Обговорюватимуть ідеї абсолютно публічно.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 02:11:57