Новини » Львів 379

Садовий заявив, що стоматологам-бунтарям грошей на зарплати не буде

Фото: city-adm.lviv.ua

Кошти з міського бюджету Львова на зарплати стоматологам, які працюють у поліклініках, що не пройшли реформу, не будуть виділяти.

Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні, 3 жовтня, під час брифінгу, передає кореспондент ІА ZIK.

Він зазначив, що його позицію щодо реформи у стоматології підтримує депутатський корпус.

«(Стоматологи, – ред.) говорять: «А от ми ще зробимо один протест і депутати виділять додаткові кошти». Ні копійки ніхто не буде виділяти», – заявив міський голова Львова.

Бунтарям-стоматологам він поставив у приклад 1-шу стоматполіклініку, яка вже пройшла реформу: «Друзі, не піддавайтеся на провокації людей, які вводять вас в оману, бо ви матимете легальну високу зарплату».

Він наголосив, що у бюджеті Львова додаткових коштів на стоматологію немає і цього року не будуть виділяти.

«Спочатку – реформа, а потім буде підтримка з міської ради і виключно на ту категорії, які цього потребують: малозабезпечені і діти. А виділяти кошти на оплату праці багатих людей – цього не буде. Це неправильно. У нас немає для цього зайвих коштів», – заявив Садовий і ще раз наголосив: «Халяви не буде. Є робота – є зарплата».

Заступник начальника управління охорони здоров’я ЛМР Марта Матюшко уточнила, що працівники 3-ої стоматполіклініки не отримували зарплати з серпня, 4-ої і 5-ої – з липня.

Нагадаємо, депутати Львівської міської ради на сесії 14 вересня не виділили грошей на зарплати працівниками трьох стоматполіклінік.

загрузка...
загрузка...
Loading...