Новини » Політика 67

Розенблат: На мене ніхто не впливав у голосуванні за судову реформу

Я готовий був голосувати за судову реформу, але не зрозумів, чому одні депутати повискакували і почали кричати «ганьба!», а інші – підганяли швидше проголосувати.

Таку думку висловив народний депутат України Борислав Розенблат в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00 в ефірі телеканалу ZIK).

«Я не голосував за судову реформу, оскільки взагалі не зрозумів кількість всіх правок, які почали перераховувати перед самим голосуванням. Я зрозумів, що в таких умовах неможливо приймати одну із найважливіших для країни реформу», – прокоментував Борислав Розенблат.

Депутат зауважив, що для нього принциповим є голосування саме за зрозумілі для нього закони.

«Я готовий був голосувати за цю реформу, але не зрозумів, чому одні депутати повискакували і почали кричати «ганьба!», а інші – підганяли швидше проголосувати. У мене є своє особиста позиція, тому ніхто на мене не впливав, ніхто не телефонував та не вимагав проголосувати за судову реформу в обмін на мій захист», – наголосив Розенблат.

Однодумець та адвокат Борислава Розенблата Олексій Шевчук додає, що голосування за судову реформу взагалі мало б бути скасовано Вищим адміністративним судом.

«Якщо проаналізувати стенограму того, як у Верховній Раді відбувалося голосування судової реформи, зокрема, як законопроект ставився на голосування, як робилися перерви, і як похапцем голосували весь пакет, то сьогодні, якщо все робити відповідно до закону, Вищий адміністративний суд мав би скасувати це голосування», – прокоментував Олексій Шевчук.

Loading...
Loading...
Loading...