вівторок, 3 жовтня, 2017, 12:59 Львів
Неефективні комунальні заклади отримають «друге життя», – Гірняк

Незабаром у Львівській обласній раді обговорюватимуть багато інвестиційних проектів. Стосуватимуться вони неефективних комунальних закладів, які можна зробити прибутковими.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) сказав заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«Те, що можна буде оптимізувати – оптимізуємо. Я не побоюсь непопулярних рішень. Ми запропонуємо обласній раді багато інвестиційних проектів, попередньо публічно їх обговоривши. Наприклад, ми пояснюватимемо, що певні конкретні питання, які знаходиться у комунальній власності області реалізуються неефективно. Для таких закладів потрібні інвестиційні проекти або продаж з аукціону. Але все має відбуватись максимально публічно», – пояснив гість програми.

Будь-яке питання щодо комунальних закладів буде проходити два обговорення: публічне і у депутатській комісії, прокоментував Гірняк.

«У нас є паркінг, який знаходиться недалеко від обласної ради, перебуває у її власності  і не приносить достатньо коштів. Питання подальшої роботи паркінгу попередньо має пройти обговорення у депутатській комісії, а також громадську  дискусію. Все це робиться тому, що є велика ймовірність, що можна втілити в життя  цікавий інвестиційний проект, який буде вигідний для області. Будуть й інші проекти, бо нам важлива і думка людей, і надання якісних послуг», – пояснив заступник голови Львівської обласної ради.

Гірняк наголосив на тому, що дуже вдячний громадськості і журналістам за широке обговорення теми, оскільки у глибокій дискусії можна уникнути будь-яких непорозумінь.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 04:10:31