вівторок, 3 жовтня, 2017, 12:14 Львів
Комунальні заклади Львова щороку отримують 4 мільярди гривень, – Гірняк

На 142 комунальні заклади у Львові обласний бюджет та державний загалом виділяють чотири мільярди гривень. Потрібно перевірити, куди саме спрямовуються ці кошти і в разі потреби – перерозподілити їх.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) сказав заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«У Львівській облраді зареєстровано 120 комунальних підприємств і 142 комунальні заклади. Всі вони є потрібні більшою чи меншою мірою. Це обласні клінічні лікарні, заклади освіти, сфери соціального захисту, спорту тощо», – прокоментував гість програми.

В липні Львівська обласна рада створила робочу групу для перевірки комунальних закладів, оскільки на їх утримання виділяються величезні кошти, розповів Гірняк.

«З обласного бюджету виділяться щороку два з половиною мільярди гривень. Медична і освітня субвенції додають ще півтора мільярди гривень. Разом ми маємо чотири, тому економія навіть одного відсотка дозволить суттєво заощадити. Наприклад, ті сорок мільйонів гривень можна витратити на двадцять автомобілів швидкої допомоги», – пояснив заступник голови Львівської обласної ради.

Володимир Гірняк нарікає, що через перевірки комунальних закладів Львівську обласну раду почали звинувачувати в кулуарності.

«Ми створили робочу групу і почали виїжджати на перевірки без попереджень. Проте нас почали звинувачувати в кулуарності, мовляв, ми хочемо відібрати приміщення. Аби уникнути будь-яких пліток, ми запросили журналістів, які слідкували за нашою роботою. До слова, вкінці листопада ми збираємось прозвітувати», – додав гість студії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 02:11:38