понеділок, 2 жовтня, 2017, 12:15 Суспільство
Журналісти ZIKу – серед фіналістів конкурсу «Репортери надії в Україні»
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Матеріали журналісток телеканалу ZIK Мар’яни Гайдучик «Лікарські таємниці. Пологові Сумщини», Ірини Вовк «Особливий погляд. Поховайте нас з іменами» та Оксани Височанської «У пошуках Європи. Секрети німецьких доріг» потрапили у фінал V Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні».

Роботи журналісток потрапили до фінального шорт-листа у номінаціях «Суспільство» та «Економіка». За звання кращих у цій номінації борються 13 та шість журналістських матеріалів з різних ЗМІ відповідно.

Загалом до фіналу потрапили 38 конкурсних матеріалів з понад 400 робіт у тематичних номінаціях «Суспільство», «Економіка», «Культура» та «Релігія».

Кожен конкурсний матеріал було оцінено тричі.

Імена переможців будуть оголошені в п’ятницю, 6 жовтня, під час X Екуменiчного соцiального тижня у Львові.

Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній з номінацій, отримають грошову винагороду у розмірі 3000 гривень, а також відзнаки та дипломи учасників.

Нагадаємо, журналістка телеканалу ZIK Вікторія Долик стала переможцем ІV Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні». Її сюжет «Особливий погляд: Таємниці воєнного тилу» було визнано найкращим у номінації «Cуспільство».

Конкурс «Репортери надії в Україні» – це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень» (інформація, яка не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій). Організатором конкурсу є Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 03:35 :25