понеділок, 2 жовтня, 2017, 17:51 Економіка
США виділить Україні $5 мільйонів допомоги на кібербезпеку
Фото: dw.com
Фото: dw.com

У США зобов’язались підтримувати кібербезпеку в Україні. Тому вони нададуть понад 5 мільйонів доларів допомоги на зміцнення здатності України запобігати, зменшувати вплив та реагувати на кібератаки.

Про це йшлося на зустрічі делегацій обох країн з питань кібербезпеки, яка відбулась у Києві, передає прес-служба Посольства США в Україні.

«Діалог зміцнив двосторонню співпрацю щодо питань кібербезпеки та кіберполітики на загальноурядовому рівні. Визнаючи важливість кіберзагроз, учасники поділились підходами до організації структур з політики з кібербезпеки та процедур щодо дій у відповідь на кіберінциденти», – йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі вдалося обговорити кілька питань – захисту критичної інфраструктури та військових систем, допомоги Україні у сфері кібербезпеки тощо.

Представники також підтвердили свою готовність до збереження відкритого та надійного Інтернету.

Делегацію Сполучених Штатів очолювали Спеціальний помічник Президента та Старший директор у Раді національної безпеки з питань міжнародної політики кібербезпеки Джошуа Стайнман, заступник Держсекретаря з питань кібер- і міжнародних комунікацій та інформаційної політики Роберт Стреєр та ін.

Українську делегацію очолив заступник Міністра закордонних справ Вадим Пристайко, а до її складу входили представники Національного банку України, Міністерства оборони, Ради національної безпеки і оборони, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, та Міністерства закордонних справ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 10:35:58