понеділок, 2 жовтня, 2017, 13:27 Політика
Російсько-українська війна розпочалась у 2003-му, – соціолог

Відомий аналітик Андрій Ілларіонов вважає, що російсько –українська війна розпочалась у липні 2013-го разом із новою хвилею економічного тиску на Україну. Проте є беззаперечні факти, що ця війна розпочалась на десять років швидше маніпуляціями довкола острова Тузла.

Таку думку в ефірі проекту «Історична правда з вахтангом Кіпіані» (щосуботи о 22:00 на телеканалі ZIK) висловив доктор соціологічних наук Ігор Рущенко.

«Термін «гібридна війна» з'явився нещодавно, хоча її елементи застосовувались вже дуже давно. І Російська імперія завжди використовувала їх проти України», – зауважив Ігор Рущенко.

На його думку, дуже важливо пам'ятати, коли саме розпочалась російсько-українська війна.

«Відомий аналітик та колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов вважає, що ця війна почалася 27 липня 2013-го року, коли Путін востаннє приїжджав до Києва з приводу роковин хрещення Русі. Від цього дня почалася нова хвиля економічної війни проти України», – каже доктор соціологічних наук.

Також він наголосив на цікавому факті, що починаючи з цього дня, в усіх офіційних російських документах та виступах Путіна вживається неправильна лінгвістична форма «на Україні».

«До цього в усіх документах Російська Федерація вживала форму «в Україні», а тоді все змінилося. А в таємних документах взагалі зникає слово «Україна», натомість там фігурує «театр військових дій», – наголосив соціолог.

На його думку, російська війна проти України точиться щонайменше з 2003-го року.

«Є беззаперечний факт – події довкола острова Тузла. Це масштабна політична провокація, якій немає пояснень. Я не міг зрозуміти тоді, що відбувається. Фактично, це була розвідка бою. Але перевірка була не стільки військових сил України, як українського політикуму та сили української держави», – вважає Рущенко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:38 :53