Новини » Події

Біля Калинівки досі тривають вибухи, але від розміновування

Фото: ДСНС

Станом на сьогоднішній ранок, 30 вересня, неконтрольованих вибухів та нових пожеж на військових складах Вінниччини не спостерігається. Водночас при розмінування відбуваються підриви окремих вибухонебезпечних предметів під мінними траламами.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Рятувальники наголошують, що це штатна ситуація при роботі на місцевості, яка забруднена вибухонебезпечними предметами і не становить загрози для мешканців постраждалих районів.

Фото: ДСНС
Фото: ДСНС

Інформації щодо загиблих внаслідок надзвичайної ситуації досі не зареєстровано. За оперативною інформацією травмовано два особи, які госпіталізовані до медичних закладів.

На 8:30 суботи відновлено газопостачання 6 тис. 119 абонентам в місті Калинівка (2000), в селах Іванів (1299), Гущинці (672), Кам’яногірка (149) Калинівського району; селах Сосонка (714), Славне (170), Дорожне (360), Лаврівка (500), Медвідка (255) Вінницького району.

Фото: ДСНС
Фото: ДСНС

Варто зазначити, що за інформацією ПАТ ««Вінницягаз» від газопостачання було відключено 15 населених пунктів, які налічують 13 тис. 384 абонентів.

Також продовжуються роботи по відновленню газопостачання частково у м. Калинівка, селах Калинівка друга, Павлівка, Сальник, Рівненне, Лісова Лісіївка, Прилуцьке, Мізяків, Мізяківська слобідка, Павленки Калинівського району.

Для надання психологічної допомоги мешканцям Калинівського району залучено групу екстреної психологічної допомоги у складі 5 осіб (від ДСНС – 3 особи, від Нацгвардії – 2 особи), надано допомогу 338 особам.

Наразі призупинений навчально-виховний процес дошкільних та освітніх закладів, розташованих у зоні можливого ураження, планується відновити з 2 жовтня 217 року.

Також рятувальники нагадують, що до 23:59 1 жовтня 2017 року закрито рух повітряного транспорту в радіусі 40 кілометрів від м. Калинівка.

До виконання завдань з гуманітарного розмінування населених пунктів і територій залучено зведений піротехнічний загін ДСНС загальною чисельністю 108 чол. особового складу та 41 од. спеціальної техніки.

Loading...