Новини » Світ 29 вересня, 2017, 12:07
Японія допоможе врятувати Тегеран від забруднення повітря

Мерія Тегерана і Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) підписали угоду, яка передбачає, що Японія протягом чотирьох років буде допомагати Тегерану в боротьбі із забрудненням повітря.

Про це повідомляє «Іран сьогодні» з посиланням на агентство IRNA.

За словами керуючого директора Тегеранської компанії з контролю за якістю повітря Вахіда Хоссейні, угода спрямована на розвиток співпраці в області науки і освіти, а також забезпечення необхідним обладнанням, що допоможе врегулювати рівень забрудненості повітря в Тегерані.

Японське агентство міжнародного співробітництва вже реалізувало ряд проектів з охорони навколишнього середовища в країнах, що розвиваються, включаючи Іран, і має намір внести свій вклад в процес відновлення озера Урміє.

Відповідно до угоди, укладання якої зайняло два роки, експерти з Ірану і Японії займуться вирішенням екологічних проблем в Тегерані, попередньо визначивши основні джерела забруднення.

Планується, що японська сторона виділить на цей проект 7 млн доларів.

Хоссейні зазначив, що японське агентство схвалило обладнання для перевірки якості повітря і відправить його в Іран в рамках окремої угоди.

Президент офісу Японського агентства міжнародного співробітництва в Ірані Юкіхіро Кобаяші заявив, що Японія забезпечить іранських фахівців необхідними знаннями та досвідом для зниження рівня забрудненості повітря.

В останні роки забрудненість повітря в Ірані стала серйозною проблемою. Уряд країни вживає різних заходів для боротьби з цією проблемою, включаючи систему парних-непарних номерів, коли в певні дні в центр не допускаються машини з парними номерами, і навпаки.

У великих містах також закривають школи, щоб забезпечити безпеку школярів. Однак всі ці заходи виявилися неефективними в боротьбі з проблемою забруднення повітря, у зв’язку з чим Іран звернувся за допомогою до інших країн.

Населення Тегерану становить близько 9 млн людей, а разом з конгломерацією міста близько 13, 5 млн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 06:19 :59