Новини » Суспільство 29 вересня, 2017, 22:58
В мережі оприлюднили відео нашумілого рішення суду у справі Кононенка-Абромавичуса

Оприлюднено відео, яке свідчить про те, що Апеляційний суд відмовився приймати як доказ електронний лист, бо у ньому міститься електронна адреса, яка пишеться латиницею.

Рішення суду було ухвалене у четвер, – повідомляє Українська правда.

Таким чином, суд зобов’язав екс-міністра економічного розвитку Айвараса Абромавічуса спростувати заяву на адресу нардепа від БПП Ігоря Кононенка.

Нардеп БПП Світлана Заліщук раніше розповідала, що судді дуже дратівливо ставилися до нових доказів, наданих апелянтом.

«Наприклад, апелянт – адвокат Абромавічуса – подає копію листа, який нібито надходив з пошти на пошту Бейліна, в якому Кононенко просить призначити свою людину до якогось державного підприємства. І суддя каже, що не може прийняти це як доказ, бо тут міститься текст англійською мовою. Адвокат відповів, що текст російською чи українською мовою, а у відповідь суддя зачитав електронну адресу англійською. На підставі цього він не хотів приймати це як доказ», – розповіла вона.

Як відомо, у вересні 2015 року екс-глава Мінекономрозвитку Айварас Абромавічус поскаржився, що йому більше місяця не вдається домогтися відставки глави «Укртрансхімамміака» Віктора Бондіка.

На початку лютого 2016 року Абромавічус заявив, що нардеп Ігор Кононенко (БПП) активно лобіював своїх людей на посаду гендиректора «Укрхімтрансаміак».

«Кононенко мав безпосередній інтерес в цій компанії, де, замість того щоб допомогти мені скинути «регіонала» Бондіка завів своїх людей, які спільно керують цим підприємством», – стверджував глава МЕРТ.

У свою чергу Кононенко назвав злочином те, що Бондік досі очолює «Укртрансамміак», оскільки він співпрацював «з сім’єю» екс-президента Віктора Януковича.

3 лютого 2016 року тодішній міністр економіки Айварас Абромавічус заявив, що іде у відставку через тиск старого друга президента Ігоря Кононенка. Останній нібито нав’язував в заступники з питань оборони Сергія Пінькаса.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:33 :45