Новини » Львів

У Самбірському районі ще одну сироту забезпечили власним житлом

У Самбірському районі ще одну сироту забезпечили власним житлом

У Самбірському районі Львівської області виконується «Регіональна програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки».

Учора урочисто на сесії Самбірської районної ради ключі та право власності на квартиру вручено дитині-сироті Тарасу Кухару – жителю с. Стрілковичі.

Про це сьогодні, 29 вересня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Приємну місію держави виконали голова Самбірської райради Віталій Кімак, голова РДА Микола Фрей, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Любов Волошин та голова Стрілковицької сільської ради Ярослав Шехович.

Житло загальною площею 45  кв м, придбане у Самборі на першому поверсі багатоквартирного будинку. З обласного бюджету на реалізацію цільової програми виділено 180 тис. грн, районного – 100 тис. грн та внесок Стрілковицької сільської ради склав 150 тис. грн.

У рамках реалізації програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа протягом 2014-2017 років у Самбірському районі придбано житло для 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загалом це – 3 будинки та 2 квартири.

Loading...