Новини » Політика 28 вересня, 2017, 20:08
Вибухи у Калинівці засвідчили, що українці тепер ніде не можуть почуватися в безпеці, – нардеп

Вибухи складів у Калинівці сталися за тисячу кілометрів від зони АТО і це говорить, що зараз українці ніде не можуть почуватися в безпеці.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Володимир Гусак, народний депутат України.

«Нам весь час казали і натякали, що попередні випадки вибухів на складах озброєнь були близько до зони АТО. Завжди казали, що там поруч йдуть бойові дії і туди сюди перенаправляються диверсанти. Тобто це була зона підвищеного ризику. Так от зараз ми маємо вибухи за тисячу кілометрів від зони АТО. Це говорить про те, що на превеликий жаль зараз українці ніде не можуть почуватися в безпеці», – зазначив нардеп.

Окрім цього, Володимир Гусак додав, що навіть якщо це диверсія, то необхідно виявити всіх задіяних в неї осіб. Також потрібно вжити заходи, щоб підвищити рівень охорони на інших складах озброєнь.

«Якщо це диверсія, то безперечно це треба розслідувати. Необхідно виявити весь ланцюг відповідальних і замовників цієї диверсії. І ці склади потрібно охороняти. Є порядок охорони особливо небезпечних озброєнь, особливо небезпечних речовин і його треба дотримуватися. І не має бути так щоб диверсії були чимось простим», – вважає гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 16:56 :28