Новини » Політика 28 вересня, 2017, 21:15
Вінник: За часів Гриценка Міноборони за безцінь розпродало 50 %техніки

Всім, хто сьогодні захоплюється екс-міністром оборони України Гриценком, раджу подивитися інформацію, яку оприлюднив Комітет нацбезпеки та оборони щодо кількості техніки, розпроданої попередніми міністрами оборони України. Так от, Анатолій Гриценко впевнено тримає «жовту майку лідера» у цьому питанні: 50% техніки було розпродано за безцінь саме за часів Міністра оборони Анатолія Гриценка.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) народний депутат України від БПП Іван Вінник.

«Двічі, чи то тричі в Україні був такий міністр оборони Анатолій Гриценко, справжній полковник. Це людина, яка нанесла найбільшої шкоди обороноздатності держави, адже саме за його керівництва було розпродано найбільшу кількість зброї, зокрема, по ціні металобрухту, мова йде і про танки», – зауважив Іван Вінник.

Нардеп додав, що за Гриценка ідея розпродавати військову техніку належала саме Апаршину Івану Михайловичу.

«Апаршин Іван Михайлович працював тоді директором Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України, тобто, це були його ідеї розпродавати техніку, знищувати обороноздатність української армії, яку реалізовував Гриценко. В подальшому він був головним інспектором Міністерства оборони України і це теж за Гриценка. Тому мені зрозуміло, чому він зараз в одній політичні команді з Гриценком»,– заявив Іван Вінник.

А от всім, хто сьогодні захоплюється екс-міністром оборони України Гриценком, народний депутат порадив подивитися інформацію, яку оприлюднив Комітет Нацбезпеки та оборони щодо кількості техніки, розпроданої попередніми міністрами оборони України.

«Анатолій Гриценко впевнено тримає «жовту майку лідера» у цьому питанні. Із загального обсягу техніки, яка була продана за безцінь – 50 відсотків було розпродано за часів Міністра оборони Анатолія Гриценка»,– заявив Іван Вінник.

Читайте також: Нардеп назвав шалену суму втрат внаслідок пожеж на складах боєприпасів

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 07:23 :52