live
Новини » Світ

В Ірані протестували мережу-5G

financialtribune.com

Другий за величиною в Ірані мобільний оператор MTN Irancell і шведська компанія Ericsson спільно провели тестування системи 5G в Тегерані.

Про це повідомляє газета Financial Tribune.

Системи передачі даних розміром з дві пральні машини були надані компанією Ericsson.

Під час тестування за кілька мілісекунд з використанням технології 5G було передано відео з роздільною здатністю 4K, яке приблизно відповідає 40 000 пікселям по горизонталі, тоді як передача файлу в такому розрішені з використанням системи 4G займає кілька хвилин.

MTN Irancell і Ericsson уклали угоду про розвиток і поширення бездротових мереж 5G в Ірані.

Поширення мереж-5G стане віховою подією. Нова технологія значно полегшить життя користувачів і стане початком нової ери телекомунікаційної промисловості.

На церемонії підписання угоди був присутній директор компанії Ericsson в Ірані і Туреччині Ральф Пічлер. Він заявив, що технологія буде доступна в 2020 році і через рік пошириться по всьому світу.

Генеральний директор іранського мобільного оператора Irancell Аліреза Дезфул також висловив побоювання з приводу того, що сфера телекомунікацій країни не зможе йти в ногу з передовими країнами світу, так як система 4G була запущена в Ірані в кінці 2014 році, практично через три роки після поширення технології по всьому світу.

На зустрічі також був присутній міністр зв’язку і масових комунікацій ІРІ Мохаммад Джавад-Азарі Джахромі, який рекомендував компанії Irancell відкрити шоу-рум, де будуть демонструватися переваги нової технології, що допоможе залучити інвестиції з інших секторів економіки.

Мережа-5G значно швидше 4G і дозволяє передавати дані в рази швидше з приблизною швидкістю в 10 000 мб /сек.

Крім того, нова технологія допоможе зменшити рівень споживання енергії, в той час як однією з головних проблем у використанні бездротової техніки є невеликий заряд батареї і постійна потреба в заряджанні.

За словами Джахромі, і уряд країни, і мобільні оператори повинні інвестувати в розробку мережі-5G.

відтоді як Хасан Рухані обійняв пост президента в 2013 році, він виділяв великі кошти в сучасні технології в різних економічних секторах.Loading...
Loading...
Loading...